Sport

Remi Travnika i GOŠK-a na Piroti

U derbiju 23. kola Prve lige Federacije BiH Travnik je danas na Piroti odigrao sa ekipom  GOŠK-a.  Susret  je završen rezultatom 1:1. U  18. minuti  Mirsad Ramić je zatresao mrežu Travničana i doveo goste u vodstvo. Domaći su nakon velike ofanzive do izjednačenja došli  tek u 86. minuti, a strijelac je bio Zaimović. Travnik je  nakon ovog remija sa 40 bodova na drugoj poziciji, dva boda manje od vodeće Bosne iz Visokog. U narednom kolu „vezire“ čeka gostovanje kod Sloge.

Uoči ovog susreta nogometaši dvije ekipe su sjeli na terenu kako bi čelne ljude Federalnog nogometnog saveza podsjetili na zahtjeve koje su uputile uprave  sedam klubova, a odnose se na uspostavu regularnih uslova za takmičenje u Prvoj ligi Federacije BiH.

Travnik – GOŠK 1:1 (Zaimović 87/ Ramić 18)