Sport

Veziri slavili u komšijskom u derbiju protiv Novog Travnika (FOTO)

Nogometaši  Travnika su kao „gosti na Piroti“ savldali NK Novi Travnik sa 0:2, s obzirom da Novotravničani i ove sezoner svoje domaće utakmice igraju na Piroti.

Prvo poluvrijeme završeno je bez golova, a Čivić je u 68. minuti  doveo Travnik u vodstvo. U samom finišu susreta „veziri“ su ovjerili pobjedu kada je u  90. minuti Jusufbašić realizovao penal  za konačnih 2:0. Ekipa Novog Travnika završila je susret sa dva igrača manje jer su  crvene kartone dobili  Jusić i Hafizović.

Prva liga FBiH, 2. kolo: Novi Travnik – Travnik 0:2 (Čivić 68’, Jusufbašić  89'p)

Novi Travnik: Palalić, Hafizović, Jusić, Mehić, Grebenar, Seferović, Jurčević, Mamuša, Vujica, Tabaković, Jaganjac.

Travnik: Nurković, Nuhić, Kovač, Čurić, Đogić, Jusufbašić, Pekija, Goloman, Fejzić, Fazlić, Čivić.