Sport

I Sloga odnijela bodove sa Pirote

Tim iz Simin Hana gostovao je danas Piroti i zabilježio pobjedu od 2:0 nad ekipom Travnika kojoj ne pomaže ni promjena trenera.

Na početku susreta minutom šutnje i Fatihom  igrači i gledaoci prisjetili su se preminulog Muhameda Babića – Maku jednog od omiljenih likova iz čaršije koji je bio redovan sa svojim košpicama na svakoj utakmici NK Travnika na Piroti.

Iako je Travnik u prvom dijelu bio nešto opasniji, Sloga u nastavku dolazi do pobjede. Povela je Sloga golom Stjepanovića, da bi potom pogodio u Vukmirović za konačnih 2:0.

Gostujuća ekipa nakon pobjede došla je  na prvo mjesto na tabeli sa 18 bodova, dok je Travnik ostao na samo dva boda i već sada je ozbiljan kandidat za niži rang.

Travnik – Sloga 0:2 (Stjepanović , Vukmirović)

NK Travnik: Đurić, Brljak, Imamović, Biković, Čurić, Rastoka, Jazvin, Muharemović, Fazlić, Silajdžija, Tabaković.

FK Sloga SH.: Hamzabegović, Mitrović, Efendić, Kostić, Šarčević, Ibrahimović, Stjepanović, Kojić, Ostojić, Stokić, Vukmirović.