Sport

Goražde odnijelo bodove sa Pirote (FOTO)

Nogometaši Travnika poraženi su u 3. Kolu Prve lige F BiH na Piroti od ekipe Goražda sa 1:2.   Gosti su do vodstva   stigli u 20. minuti preko Berbića, te su uspjeli zadržati napade Travnika  u prvih 45 minuta. Nakon 15-ak minuta igre u nastavku ostaju s igračem manje. Isključen je golman Šabić, pa je Travnik do kraja imao igrača više. Zatim je dosuđen i penal za domaće, koje u pogodak pretvara Jusufbašić, ali gosti s igračem manje u 69. minuti dolaze do novog vodstva, a pogodio je Čakar.

Prva liga FBiH, 3. kolo: Travnik – Goražde 1:2 (Jusufbašić 66'p / Berbić 20’, Čakar 69’)

TRAVNIK: Nurković, Nuhić, Hasanhodžić, Kovač, Čurić, Jusufbašić, Pekija, Kadrić, Goloman, Fazlić, Čivić.

GORAŽDE: Šabić, Dučić, Kozica, Hiroš, Čurić, Berbić, Šuntić, Njeguš, Mirković, Adžem, Rovčanin.